Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Manager and worker talking on production floor, industrial automation, machine control, hoisting.

   Zaawansowane i skalowalne systemy sterowania suwnicami portowymi STS

  Smiling technician with laptop in front of control panel, industrial automation, facility management software.

  Przed każdą firmą stoją inne wyzwania

  Dbanie o kompatybilność i otwartość sytemu jest konieczne do zmaksymalizowania jego wydajności i obniżenia kosztu prac inżynieryjnych. Ważne jest też przyspieszenie tempa i wydajności produkcji przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa i mniejszym zużyciu energii.

  Oferujemy wsparcie ekspertów przez cały cykl życia maszyny.

  Ilustracja, rozwiązania dla kolejnych etapów cyklu życia maszyn, produkcja przemysłowa, sterowanie maszynami.
  • Rozwiązania

   Architektura ze sterownikiem logicznym M241 i systemem komunikacji CANopen jest dostosowana do wysokich wymagań producentów urządzeń dźwignicowych. Obejmuje innowacyjne rozwiązania dla żurawi wieżowych wymagających wysokiej elastyczności i modułowości, które umożliwiają dostosowanie maszyn do potrzeb klientów. Łącząc sterownik logiczny i przemienniki częstotliwości z wbudowanym fieldbusem CANopen, gwarantuje wysoką kompatybilność i prostotę instalacji. Ponadto sterownik logiczny posiada funkcje zaprojektowane do prac dźwigowych, które zwiększają wydajność i bezpieczeństwo suwnic.
  • Oferowane korzyści

   • Architektura bazująca na sterowniku logicznym PLC z zaawansowanymi funkcjami, interfejsem HMI, systemem sterowania układami obrotowymi i dźwigami w zamkniętej pętli i technologią zdalnego dostępu.
   • Otwartość maszyn: sterowniki logiczne M241 obsługujące wbudowane strony sieciowe; zdalny dostęp do maszyn za pomocą sieci VPN.
   • Wbudowane zabezpieczenia: rozwiązania zgodne z normą EN 13849-1 PLc/Kat. 2.
   • Efektywność energetyczna: Mierniki mocy do audytów energetycznych.
  • Co nas wyróżnia

   • Łączność: Bezpieczny, zdalny dostęp do konfigurowalnych serwerów sieciowych wzmacnia pozycję rynkową, ogranicza wydatki na podróże i wydłuża czas pracy maszyn; bezprzewodowy system zdalnego sterowania
   • Efektywność: Redukując zużycie energii, rozwiązania bazujące na przemiennikach częstotliwości zapobiegają przegrzewaniu się silników; gotowe do wykorzystania rozwiązania dla instalacji dźwigowych ze szczegółową dokumentacją, obejmujące bibliotekę funkcji dźwigowych, szablony dźwigowe, przetestowane, zweryfikowane i udokumentowane systemy architektury (ang. TVDA).
   • Zgodność z normami bezpieczeństwa: Nasze rozwiązania dla instalacji dźwigowych spełniają normę ISO EN 13849-1, gwarantującą bezpieczeństwo pracowników i towarów.
   • Wsparcie o zasięgu globalnym: Bezpośrednie wsparcie ekspertów Schneider Electric w dziedzinie instalacji dźwigowych dostępne na całym świecie i w dowolnym języku.
  Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.