Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text

   Maszyny pakujące z maksymalnie 99 osiami serwonapędu i robotami

   Default Alternative Text

   Przed każdą firmą stoją inne wyzwania

   Gdy maszyny mają łącznie 30, 60 lub prawie 100 zsynchronizowanych osi serwonapędu, integracja dodatkowych robotów wymaga niezwykle starannego wyboru i skonfigurowania systemu automatyki. Systemy sterowania muszą mieć wystarczającą rezerwę energii, a opcje programowania instalacji powinny uwzględniać złożoność konfiguracji maszyn. W fazie przekazywania do eksploatacji istotna jest kompatybilność technologii na zasadzie plug-and-play oraz dostępność obszernych informacji diagnostycznych.

   Oferujemy wsparcie ekspertów przez cały cykl życia maszyny

   Ilustracja, rozwiązania dla kolejnych etapów cyklu życia maszyn, produkcja przemysłowa, sterowanie maszynami.
   • Rozwiązania

    Architektura „Zsynchronizowane osie/Sercos/sterownik ruchu LMC600” jest doskonałym przykładem takiego optymalnego rozwiązania: jeden sterownik PacDrive synchronizuje nawet 99 osi serwonapędu. Może też sterować mieszanymi układami osi i robotów. Wieloosiowy serwosystem z obudowanymi napędami i zintegrowanymi serwomodułami, zintegrowane zabezpieczenia i dobry projekt techniczny to gwarancja pełnej swobody w konstruowaniu wysoko wydajnego sprzętu i maszyn zrobotyzowanych do przenoszenia materiałów.

   • Oferowane korzyści

    • PacDrive 3 opiera się na sprawdzonej technologii ujednolicającej sterowanie PLC, ruch i robotykę w postaci pojedynczej platformy sprzętowej.
    • Dzięki scentralizowanej architekturze systemu PacDrive 3 jest idealnym rozwiązaniem do sterowania bazującymi na napędach serwo procesami produkcji i maszynami pakującymi, a także sprzętem do transportu materiałów i robotyką.
    • PacDrive 3 steruje ponad 80 000 maszyn na całym świecie.
   • Co nas wyróżnia

    • Architektury automatyki PacDrive 3 można skalować w konfiguracjach od 0 do 99 osi serwonapędu z różną liczbą robotów.
    • Dostępna jest biblioteka dla robotyki uwzględniająca wszystkie typowe rodzaje kinematyki, różne interpolacje, gotowe funkcje do śledzenia taśmy przenośnikowej, ograniczenia przyspieszenia i integrację układów wizyjnych.
   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.