Witamy na stronie firmy Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj, aby wyświetlić dostępne produkty, lub przejść na globalną stronę internetową naszej firmy, aby uzyskać o niej informacje.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text

   Maszyny pakujące z obsługą maksymalnie 4 zsynchronizowanych osi serwonapędu (Sercos)

   Default Alternative Text

   Przed każdą firmą stoją inne wyzwania

   Wydajna inżynieria stosująca się do zasad konstrukcji modułowej celuje w możliwość maksymalnego ponownego wykorzystania oprogramowania, bez względu na złożoność poszczególnego typu maszyn. Wymaga to w pełni skalowalnego systemu sterowania obejmującego różnego rodzaju wydajności. W całym zakresie wydajności — w skład którego wchodzą zarówno najprostsze aplikacje z 2–4 osiami, jak i złożone procesy pakowania — należy zadbać o pełną mobilność oprogramowania i maksymalny zwrot z inwestycji.

   Oferujemy wsparcie ekspertów przez cały cykl życia maszyny

   Ilustracja, rozwiązania dla kolejnych etapów cyklu życia maszyn, produkcja przemysłowa, sterowanie maszynami.
   • Rozwiązania

    Najnowsza technologia, także dla tych mniejszych maszyn: „Sterownik ruchu LMC101/zsynchronizowanych osi/Sercos” to przykład architektury bazującej na PacDrive 3, która służy do ekonomicznej automatyzacji niewielkich gabarytowo maszyn pakujących z maksymalnie czterema osiami serwonapędu. Mimo że to podstawowe rozwiązanie opracowane z myślą o nowoczesnej technologii ruchu, udostępnia ono zaawansowane funkcje ruchu, narzędzia i biblioteki przygotowane dla maszyn z nawet 99 osiami.

   • Oferowane korzyści

    • PacDrive 3 opiera się na sprawdzonej technologii ruchu ujednolicającej sterowanie PLC, ruch i robotykę w postaci pojedynczej platformy sprzętowej.
    • Dzięki scentralizowanej architekturze systemu PacDrive 3 jest idealnym rozwiązaniem do sterowania zróżnicowanymi, bazującymi na napędach serwo procesami produkcyjnymi i maszynami pakującymi, a także sprzętem do transportu materiałów i robotyką.
    • PacDrive 3 steruje ponad 80 000 maszyn na całym świecie.
   • Co nas wyróżnia

    • Dzięki swojej skalowalności architektury automatyzacji działające w oparciu o PacDrive 3 można dostosować do zmiennych konfiguracji obsługujących od 0 do 99 zsynchronizowanych osi serwonapędu.
    • PacDrive 3 opracowano przede wszystkim z myślą o maszynach pakujących. Gdy tylko istnieje taka możliwość, w narzędziach i bibliotekach stosuje się powszechnie używaną terminologię wykorzystywaną w branży opakowań.
    • Dostępne są biblioteki oprogramowania rozwiązujące typowe problemy z maszynami pakującymi (na przykład biblioteki zapewniające zgodność z wymogami PackML i Weihenstephan, a także FDA czy PLCopen).
   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.