Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text

   Optymalizacja kosztów energii

   Mężczyzna przechodzący przez centrum przetwarzania danych, eksploatacja centrum przetwarzania danych.

   Wyzwania

   Koszty energii są istotnym czynnikiem w każdej współczesnej działalności gospodarczej. Musi się z nimi liczyć praktycznie każde przedsiębiorstwo, od hoteli po zakłady przemysłowe. Urządzenia i procesy zużywają coraz więcej energii, a koszty energii rosną w rekordowym tempie. Nie wolno jednak dopuścić, by dążenie do redukcji wydatków na energię odbiło się niekorzystnie na produktywności pracy lub zadowoleniu klientów.

   • Rozwiązania

    Skuteczne ograniczenie kosztów energii bez niekorzystnego wpływu na produktywność, funkcjonalność lub bezpieczeństwo to zadanie wymagające obserwacji danych napływających z bardzo wielu źródeł. Konieczna jest wiedza o tym, gdzie zużywana jest energia, gdzie jest marnowana, gdzie w systemach występują problemy i skąd czerpać najlepsze wzorce postępowania. Nasze systemy zarządzania zasilaniem złożone z nowoczesnego oprogramowania i inteligentnych urządzeń monitorujących oraz sterujących mogą dostarczyć tej wiedzy i pomóc w wielu innych obszarach.

    Oprogramowanie Power Management Expert umożliwia pogłębioną analizę informacji o zużyciu energii oraz ujawnianie trendów i ewentualnych problemów na podstawie danych historycznych. PowerSCADA Expert służy do monitorowania i sterowania w czasie rzeczywistym, pozwalając skonfigurować systemy tak, by niemal natychmiast reagowały na pojawiające się problemy. Nasza najwyższej klasy aparatura — w tym liczniki, bramki, przekaźniki zabezpieczeniowe, sterowniki i inne urządzenia — dostarcza wiarygodnych danych z każdego punktu, w którym niezbędne jest dokonywanie pomiarów.
   • Oferowane korzyści

    Schneider Electric pomaga w znalezieniu równowagi między kosztem a niezawodnością. Oferujemy wszystko, czego potrzeba, by ograniczyć koszty energii bez niekorzystnych skutków w obszarze niezawodności, produktywności i funkcjonalności — zarówno w ramach optymalizacji użytkowanych systemów, jak i na potrzeby nowych inwestycji.

   • Co nas wyróżnia

    Gospodarka energetyczna to nasza specjalność. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy udzielać firmom fachowego doradztwa dotyczącego zarządzania kosztami energii — zarówno w istniejących systemach, jak i przy projektowaniu nowych inwestycji. Nasze rozwiązania spełniają szerokie spektrum potrzeb w dziedzinie zarządzania zasilaniem i energią, nie trzeba zatem sięgać po wiele odrębnych systemów, by zrealizować szereg różnych celów, takich jak zwiększenie niezawodności, optymalizacja jakości zasilania, obniżenie kosztów energii lub optymalizacja jej zużycia.

   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.