• Default Alternative Text

  Jakość zasilania — zarządzanie, analizy i zgodność z normami

  Default Alternative Text

  Wyzwania

  Nawet gdy zachowana jest ciągłość dostaw zasilania, mogą pojawiać się problemy z jego jakością powodujące poważne zakłócenia. Niedopuszczalne spadki czy wzrosty napięcia, harmoniczne i inne problemy mogą przenosić się z sieci elektroenergetycznej do instalacji odbiorców lub powstawać w ich urządzeniach i systemach, dezorganizując działalność Twojej firmy.

  • Rozwiązania

   Schneider Electric oferuje szeroką gamę rozwiązań do monitorowania i poprawy jakości zasilania — od systemów pomiarowych po układy regulacji napędów i aktywne filtry harmonicznych.  

  • Oferowane korzyści

   Nasze rozwiązania do monitorowania i poprawy jakości zasilania umożliwiają wykrycie i rozwiązanie ewentualnych problemów, zanim poważnie wpłyną one na realizowane usługi i prowadzoną działalność. Ponadto przyczyniają się do wydłużenia czasu eksploatacji kosztownego sprzętu, chroniąc go przed nieprzewidzianymi usterkami elektrycznymi.

  • Co nas wyróżnia

   Schneider Electric od wielu dziesięcioleci pomaga klientom w rozwiązywaniu problemów z jakością zasilania i jest czołowym producentem rozwiązań z tej dziedziny.

  Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.