• Default Alternative Text

  Jakość zasilania — zarządzanie, analizy i zgodność z normami

  • Przeczytaj

   • Read more about Schneider Electric solutions

    Praktyczne doświadczenie w analizie danych o jakości zasilania w celu optymalizacji niezawodności rozdziału zasilania

    Niezawodność zawsze znajdowała się w centrum uwagi operatorów sieci, jednak ten priorytet nie może przesłaniać kwestii związanych z efektywnością energetyczną i środowiskiem. Do utrzymania równowagi między jakością, niezawodnością i efektywnością operator potrzebuje dziś nowych narzędzi. 

    Dowiedz się więcej
   • Read more about Schneider Electric solutions

    Ograniczanie prądów zwarciowych w instalacjach średniego napięcia

    W dużych zakładach przemysłowych rośnie zapotrzebowanie na moc zasilania i pojawiają się inne nowe wymagania, takie jak ograniczenie ilości sprzętu elektrycznego w instalacjach morskich, w których przestrzeń fizyczna jest bardzo kosztowna. Jednym z rozwiązań jest rozdział zasilania pod napięciem równym napięciu generatora, co jednak może prowadzić do wysokich natężeń prądu zwarciowego. Natężenia prądu zwarciowego można ograniczyć do akceptowalnych wartości, stosując szybko działające ograniczniki prądu.

    Więcej informacji
   • Read more about Schneider Electric solutions

    Regulacja napięcia w zakładach z systemami generacji rozproszonej

    W niektórych dużych zakładach przemysłowych grupy generatorów powiązane są połączeniami sprzęgającymi, co może stwarzać problemy w przypadku obecności w systemie różnych rodzajów obciążeń. Zastosowanie interaktywnego modelu estymacji stanu systemu zasilania ma zasadnicze znaczenie dla dostaw energii rzeczywistej i reaktywnej do odbiorników rozproszonych w sieci.

    Dowiedz się więcej
  Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.